A Bresser Pirsch sorozat prémium kategóriás távcsövei ideális modellek nyaraláshoz, utazáshoz vagy túrázáshoz.
A távcső a legújabb Phase bevonattal van ellátva, amely éles kontrasztot és nagy felbontást biztosít, a teljes többrétegű bevonatnak köszönhetően. A BaK-4 üvegnek köszönhetően világos és tiszta képet biztosít. A felcsavarható szemkagylóknak köszönhetően a szemüvegesek is élvezhetik a teljes látómezőt. Két lépésben állíthatók, és szemüveg nélkül is biztosítják a látást. A Bresser Pirsch távcső gumiborítású testtel rendelkezik a szilárd fogás érdekében. Minden Pirsch modell széles és nagyon kényelmes nyakpánttal van felszerelve. A teljes csomag érdekében ezek a távcsövek vízállóak és nitrogénnel öblítettek, hogy megakadályozzák a bepárásodást.
Jellemzők:
Praktikus utazó távcső
Nagy fénygyűjtő képesség szürkületi használathoz
Kiváló minőségű fázisbevonat a világos és kontrasztosabb képekért
Vízálló és nitrogénnel öblített a párásodás megakadályozása érdekében Gumírozott ház Szemüvegesek számára is ideális
A készlet tartalma:
Távcső Nejlon tok vállpánttal és övtartóval Széles, párnázott hordszíj Védő objektívsapkák Védő szemlencsesapkák Lencsetisztító kendő Használati útmutató
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922040752 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x17x7 cm |
| Szállítási súly | 0.62 kg |
| Prizmatípus | fáziskorrekciós tetőél |
| Nagyítás foka, x | 8 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 26 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | zöld, teljesen és több rétegben bevonatolt, ultimate Reflection bevonat |
| Szemtávolság, mm | 15.67 |
| Szürkületi érték | 14.42 |
| Relatív fényesség | 10.56 |
| Látómező, ° | 6.69 |
| Látómező, m/1000 m | 117 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 72 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | fém, műanyag, gumírozott |
| Váz töltőanyaga | nemesgáz |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység legfeljebb 1 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |
| Méret | kompakt |
| Használat | turisztikai felhasználás |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |




