A Bresser Pirsch sorozatba tartozó prémium távcső ideális modell nyaraláshoz, utazáshoz vagy túrázáshoz.
A távcsövek a legújabb fázisbevonattal vannak felszerelve, és lehetővé teszik, hogy a kép még tisztábban tündököljön kontrasztban és nagy felbontásban, amelyet a teljesen többrétegű bevonat erősít meg. A BaK-4 üveganyagnak köszönhetően világos és tiszta képet kap. A felcsavarható szemkagylók alapján a szemüvegviselők is élvezhetik a teljes látómezőt. 2 fokozatban állíthatóak és szemüveg nélkül is támogatják a kilátást. A Bresser Pirsch távcső gumi páncélzattal rendelkezik a szilárd fogás érdekében. Minden Pirsch modell széles és nagyon kényelmes nyakpánttal van felszerelve. A csomag teljessé tétele érdekében ezek a távcsövek vízállóak és nitrogén-öblítéssel vannak ellátva, hogy megakadályozzák a párásodást.
Jellemzők:
Praktikus utazási távcső
Nagy fénygyűjtő képesség szürkületben való használatra
Kiváló minőségű fázisbevonat a fényes és kontrasztosabb képekért
Vízálló és nitrogén öblítés a párásodás megelőzése érdekében
Gumírozott ház
Szemüvegviselőknek is ideális
A készlet tartalma:
Távcső
Nylon tok vállpánttal és övhurokkal
Széles, párnázott hordszíj
Védő objektívsapkák
Védő szemlencsesapkák
Lencse kendő
Kézikönyv
| Márka | Bresser GmbH, Németország |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 4007922040769 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x17x7 cm |
| Szállítási súly | 0.6 kg |
| Prizmatípus | fáziskorrekciós tetőél |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 26 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | zöld, teljesen és több rétegben bevonatolt, ultimate Reflection bevonat |
| Szemtávolság, mm | 14 |
| Szürkületi érték | 16.12 |
| Relatív fényesség | 6.76 |
| Látómező, ° | 5.71 |
| Látómező, m/1000 m | 100 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 72 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | fém, műanyag, gumírozott |
| Váz töltőanyaga | nemesgáz |
| Vízálló | igen |
| Nedvességállóság | igen |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység legfeljebb 1 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |
| Méret | kompakt |
| Használat | turisztikai felhasználás |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |




